Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce
Dyrekcja Publicznego Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach
Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych
zapraszają
do wzięcia udziału w obchodach
Święta Niepodległości
upamiętniającego 97. rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę,
które odbędą się 11 i 12 listopada 2015 r.
Program na 11 listopada:
|
1045 |
-Zbiórka delegacji i pocztów sztandarowych (parking przy MGOPS) |
|
1100 |
-Uroczysta Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. Narodzenia NMP w Oleszycach |
|
1200 |
-Wyjazd autokarem na Bachory (parking przy MGOPS) |
|
1230 |
-Wystąpienia okolicznościowe i złożenie kwiatów przy pomniku. Program na 12 listopada: |
|
900 |
-Msza Święta w Kościele Parafialnym pw. Narodzenia NMP w Oleszycach |
|
945 |
-Przemarsz z kościoła do hali widowiskowo – sportowej |
|
1000 |
-Wystąpienia okolicznościowe |
|
1030 |
-Koncert Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej: „Wspólnie śpiewamy dla Tej, co nie zginęła” |
|
1115 |
-Rozstrzygnięcie konkursu: „Pod skrzydłami Orła Białego” |
|
1130 |
-Spotkanie Kombatantów i zaproszonych Gości przy wspólnym poczęstunku. |
