Inauguracja roku szkolnego 2016-2017

Rok szkolny 2016/2017 w naszej szkole rozpoczęliśmy mszą świętą. Następnie udaliśmy się na plac szkolny, by wspólnie z całą społecznością  przywitać się po wakacyjnej przerwie. Dokonała tego pani dyrektor szkoły Dorota Czajkowska - Guszta . W swoim przemówieniu szczególnie serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, którzy po raz pierwszy zawitali w  naszej szkole. Jednocześnie przywitała pozostałą młodzież, a klasom trzecim życzyła powodzenia na czekającym ich egzaminie gimnazjalnym w tym roku szkolnym.

Wspomniała również o ważnych wydarzeniach  historycznych związanych z naszą ojczyzną, które miały miejsce w miesiącu sierpniu i wrześniu.

Na zakończenie życzyła wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pracownikom szkoły satysfakcji  i zadowolenia z pracy i tego co w szkole najważniejsze -  dobrych wychowanków,  uczniom wysokich wyników,  przyjaznej atmosfery, sukcesów, a rodzicom dumy ze swoich dzieci.