• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Biegi przełajowe

Drukuj PDF

Mistrzostwa powiatu lubaczowskiego w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych

W dniu 1 kwietnia 2017 r. w słoneczną sobotę na błoniach lubaczowskich „Mazur” zorganizowano  mistrzostwa powiatu lubaczowskiego w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych szkół podstawowych i gimnazjalnych.

W zawodach uczestniczyły następujące reprezentacje szkół gimnazjalnych: Gim. Nr 1 Lubaczów Gim. Nr 2 Lubaczów, oraz Młodów, Basznia Dolna, Horyniec, Cieszanów, Dachnów, Narol, Łukawica, Ruda Różaniecka, Wielkie Oczy, Łukawiec i Oleszyce.

W klasyfikacji indywidualnej w kategorii dziewcząt gimnazjalistka z Oleszyc Aleksandra Janczura zajęła II miejsce, a w kategorii chłopców  Hubert  Sopel został mistrzem powiatu zajmując I miejsce.

W klasyfikacji drużynowej chłopców zwyciężyli gimnazjaliści z Oleszyc, uzyskując tytuł  mistrza powiatu  lubaczowskiego, na drugim miejscu znaleźli się gimnazjaliści z Narola, a  III miejsce przypadło drużynie z Gimnazjum Nr 1 Lubaczów. Dwie najlepsze drużyny: Oleszyce i  Narol  będą reprezentować powiat lubaczowski na zawodach  rejonowych  w  Przemyślu w dniu 6 kwietnia 2017 r.

Drużyna gimnazjalistów z Oleszyc wystąpiła w składzie: Hubert Sopel, Dawid Dobosz, Sebastian Owca, Mikołaj Morawski, Piotr Żulewicz, Dominik Szymański, oraz Patryk Jan  Mróz.

G r a t u l u j e m y   i  życzymy dalszych sukcesów na zawodach rejonowych!!!