Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Oleszycach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Święta Wielkanocne

Drukuj PDF

Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem

Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie.

J 11, 25-26

 

Mocni w wierze, odważni w nadziei i szczodrzy w miłości wnośmy w nasze życie pokój i radość, płynącą z przekonania, że Chrystus jest naszym Zmartwychwstaniem i Życiem.

Z radosnym Alleluja społeczność Publicznego Gimnazjum w Oleszycach