Wyjazd uczniów klas I i II

11.12.2014 r. ( czwartek) w ramach godzin dydaktycznych odbędzie się wyjazd klas pierwszych i drugich do Państwowej Wyższej Szkoły Techniczno – Ekonomicznej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu. Celem wyjazdu będzie zaprezentowanie wartości nauk matematyczno –przyrodniczych w dalszej edukacji, jak również na rynku pracy.

W programie pobytu na w/w uczelni przewidziane jest spotkanie z pracownikami naukowo – dydaktycznymi, podczas którego odbędą  się rozmowy, pokazy i doświadczenia z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych.

Wychowawców klas zobowiązuję do stworzenia list uczniów oraz zebrania 5 zł od ucznia w celu pokrycia kosztów przejazdu. Uczniom proszę przekazać informację, że wyjazd jest obowiązkowy.

Listy i pieniądze proszę zebrać do 5 grudnia br. i dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Uczniowie, którzy nie pojadą mają obowiązek uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych.