Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

24 kwietnia br. w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w Oleszycach odbyły się 38 powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Funkcjonariusze policji z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie wraz z przedstawicielami Komendy Policji w Lubaczowie przeprowadzili zawody wśród uczniów szkól podstawowych i gimnazjów z terenu powiatu lubaczowskiego. Uczestnicy turnieju zmagali się w czterech konkurencjach: torze przeszkód, teście wiedzy z przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy, poruszania się po tzw. miasteczku ruchu drogowego. Zwycięzcą turnieju w kategorii szkól podstawowych została Szkoła Podstawowa w Narolu, zaś w kategorii gimnazjum Publiczne Gimnazjum w Wielkich Oczach. Zwycięzcom gratulujemy.