Konkurs "Wiem wszystko o mojej miejscowości"

13 listopada 2015 r. w Miejskiej  Bibliotece  Publicznej  im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie odbyło się rozstrzygnięcie XVIII edycji konkursu „Wiem wszystko o mojej miejscowości”. Wśród laureatów konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły.  W kategorii „ prace historyczne” II  miejsce zajęli uczniowie klasy II b- Kacper Buksak i Krystian Kuczek za pracę przygotowaną pod opieką pana Tymoteusza Furgały, zatytułowaną „ Dzieje Ochotniczej Straży Pożarnej w Oleszycach”. W kategorii „ prace plastyczne” nagrodzone zostały 2 uczennice klasy III b: Katarzyna Wojciechowska zajęła II miejsce, Jagoda Stachów- III miejsce . Aleksandra Pliszka i Marcelina Presz – uczennice klasy III c otrzymały wyróżnienie. Prace zostały wykonane pod opieką pani Renaty Kisały. Katarzyna Wojciechowska została także  laureatką – III miejsce w kategorii „ prace fotograficzne”.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.