Wielka woda

Wielka woda - muzyczny spektakl poświęcony wielkiej polskiej poetce Agnieszce Osieckiej, mieliśmy możliwość obejrzeć 5 marca 2016 roku w teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

To  wyjątkowe widowisko wypełnione było kilkudziesięcioma piosenkami, które na trwałe wpisały się w świat polskiej muzyki rozrywkowej.  Zabrzmiały m.in. utwory: Wielka woda”, „Małgośka”, „Niech żyje bal”, „Uciekaj moje serce”, „Nie całuj mnie pierwsza”, „Damą być”, Łatwopalni”.

To teksty opowiadające o wielkiej miłości, często samotności, a także o radościach dnia codziennego.  Znakomity wokal aktorów , stroje, fryzury wprowadziły  nas w  nastrój epoki, w której żyła poetka.

Wizyta w teatrze dla uczniów i ich opiekunów to niezapomniane przeżycia, a jednocześnie mile spędzony czas. Czekamy na następne premieryUśmiech