RAZEM DLA EMILKI

RAZEM DLA EMILKI

15 września br. w naszej lokalnej społeczności powstał lokalny komitet społeczny RAZEM DLA EMILKI, członkami komitetu zostały wszystkie osoby i instytucje, które zadeklarowały udział, pomoc i wsparcie w akcjach na rzecz zbiórki publicznej na leczenie Emilki, (a jest ich naprawdę dużo m.in. nasza szkoła, p. Andrzej Gryniewicz burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Szkoła Podstawowa w Oleszycach, Starych Oleszycach, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach, Stowarzyszenie "Czas na pomoc", OSP z naszego terenu, parafie). 16 września br. wysłaliśmy do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych akt założycielski oraz zgłoszenie zbiórki publicznej, liczymy na szybką rejestrację, gdyż tylko wówczas możemy zorganizować i ruszyć ze zbiórką. Czekamy!!! Mamy nadzieję ruszyć pełną parą już w tym tygodniu!!! (Niestety formalności!!!)

Środki pieniężne uzyskane podczas zbiórek przelane będą na konto bankowe:

Fundacji Rycerze i Księżniczki:
UL. ZAGÓJSKA 2/4 /85
PKO Bank Polski SA
tytułując przelew:
„DAROWIZNA DLA EMILKI”

W każdej chwili możemy się włączyć w zbiórkę wpłacając środki na wskazane konto lub wysyłając SMS o treści EMILKA na nr. 79567 za 9zł netto (11,07zł brutto w tym VAT) lub SMS o treści EMILKA na nr. 76567 za 6zł netto (7,38zł brutto) lub na rachunek bankowy Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej
koniecznie z dopiskiem "Dla Emilki Jasic"

Bądźmy promykiem nadziei i kołem ratunkowym dla Emilki.