Nakrętki dla Emilki

Drodzy uczniowie i rodzice! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie w pomoc Emilce! Mamy na swoim koncie kolejny sukces – naszą zbiórkę nakrętek! W dniu 15 listopada 2016r. przekazaliśmy ich pierwszą zgromadzoną partię – udało nam się uzbierać 1160kg, co dało kwotę 1392zł, która w całości została przekazana na konto Emilki przez firmę GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim szkołom, które wraz z nami i Szkołą Podstawową im. Jana Pawła II w Oleszycach włączyły się w akcję - Szkołom Podstawowym w Zalesiu, Starych Oleszycach i Załużu, Zespołowi Szkół w Młodowie i Baszni oraz Samorządowemu Przedszkolu w Oleszycach. Dziękujemy także wszystkim innym szkołom, które również zbierają nakrętki i planują dołączyć się do kolejnej tury, która mamy nadzieję będzie równie imponująca!

Bądźmy razem dla Emilki!