Młodzież zapobiega pożarom

MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

W piątek 07.04.2017 r. w  siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i wiedzy na temat taktyki gaśniczej.

W turnieju wzięli udział zwycięzcy eliminacji gminnych. Zmagania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne.

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Wiktor Czereczon zajął trzecie miejsce. Wiktorowi serdecznie gratulujemy.