Góra Grosza!!!

XII edycja akcji Góra Grosza 2011

Towarzystwo NASZ DOM zaprasza  do udziału w ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2011”.  W tym roku akcja „Góra Grosza” odbywa się w szkołach wszystkich typów na terenie całej Polski w dniach: od 21 listopada do 2 grudnia br. W szkołach w tym czasie uczniowie wraz z nauczycielami zorganizują zbiórkę drobnych monet (od 1gr do 50 gr).
Zebrane środki zostaną wykorzystane, tak jak w latach poprzednich, na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które są w trakcie przekształceń i realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Zachęcamy Was Drodzy Uczniowie do przyłączenia się do akcji.