WYBORY DO SAMORZADU SZKOLNEGO !

Samorząd szkolny wybrany!

W naszej szkole, jak co roku  we wrześniu wybieramy Samorząd szkolny. Tak było i tym razem.

Chcesz wiedzieć więcej - czytaj...

Okazało się, że prym wiodą nasze dziewczyny, które zgłosiły swoje kandydatury do wyborów. Przez tydzień   uczniowie mieli czas na zastanowienie się, która z nich będzie najlepszą kandydatką na to stanowisko.

Wybory odbyły się 14 września. Okazało się, że najwięcej głosów zdobyła Kinga Ważny z klasy III d. Będą jej w tym roku pomagać Pamela Ozimek z klasy III c, która zdobyła drugie miejsce, a także Monika Baran z klasy IIId i Kasia Rymarowicz  z klasy III b.

Dziewczynom życzymy powodzenia i podejmowania trafnych decyzji w tym roku szkolnym!

Z kolei, 19 września zostały przeprowadzone wybory na opiekuna Samorządu szkolnego. Taki opiekun, to ważna dla nas postać. Opiekun to właściwie taki "dobry duch" samorządu. Doradca, konsultant,” pomagier”, najlepszy przyjaciel, czasem krytyk. "Starszy brat", który nie rządzi, nie zmusza, nie dyryguje, ale pomaga wprowadzać w życie dobre pomysły, czasami je uzupełnia i wzbogaca.

Dlatego w naszej szkole wyboru dokonują wszyscy uczniowie.

Po przeliczeniu wszystkich głosów okazało się, że najwięcej z nich zdobył pan Michał Różański i to on, w tym roku szkolnym będzie przewodził gimnazjalnej braci.

Panu Michałowi gratulujemy!

Autor: Bernadeta Brzyska