Konkurs interdyscyplinarny - wyniki

5 marca 2013 r. przeprowadzony został wśród uczniów klas I, II, III wewnątrzszkolny konkurs interdyscyplinarny, zorganizowany we współpracy i pod patronatem Stowarzyszenia „Czas na pomoc”,  w którym uczestniczyło: - 11 uczniów klas pierwszych; - 21 uczniów klas drugich; - 25 uczniów klas trzecich; łącznie 57 uczniów.

Zwycięzcami konkursu zostali:

Klasy I  - Natalia Żaczek

Klasy II – Damian Szydłowski

Klasy III – Bartłomiej Dworak

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Pozostałym uczestnikom gorąco dziękujemy!

Konkurs miał na celu: wyszukiwanie talentów, motywowanie uczniów do poszerzania swojej wiedzy, dostarczenie uczniom satysfakcji, szansy i radości sukcesu, eksponowanie i prezentowanie swojej wiedzy i umiejętności, stworzenie właściwej atmosfery i życzliwej rywalizacji, rozwijanie pasji i zainteresowań uczniów. Swoim zakresem sprawdzał wiedzę ogólną ze wszystkich przedmiotów ogólnokształcących w Gimnazjum.