Obchody Święta Niepodległości - dzień szkoły

Obchody Święta Niepodległości - dzień szkoły
Regulamin Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej
Regulamin konkursu literackiego „Życzenia dla Polski”
Regulamin konkursu plastycznego
Wszystkie strony

10 listopada 2011 r. społeczność naszego Gimnazjum będzie obchodzić Święto Szkoły wraz z uroczystością patriotyczną, upamiętniającą 93 rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę pod hasłem Radosne Obchody Święta Niepodległości. Patronat Honorowy nad uroczystością objęli Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Oleszycach.

W programie uroczystości przewidujemy:
- I Festiwal Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej pod hasłem „Polska z Orłem Białym w tle”,
- konkurs plastyczny „Ta, co nie zginęła”,
- konkurs literacki „Życzenia dla Polski”,
- montaż słowno-muzyczny w wykonaniu naszych uczniów.

Udostępniamy kartę zgłoszenia w formie dokumentu MS Word: karta zgłoszenia (po wypełnieniu proszę odesłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
oraz w formacie Adobe Reader: karta zgłoszenia (po wypełnieniu proszę odesłać tradycyjną pocztą na poniższy adres).

37-630 OLESZYCE